Świąteczne życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim  zdrowia, wytchnienia i radości w sercach. Niech w Nowym Roku spełniają się marzenia. Niech na świecie zapanuje pokój, abyśmy wszyscy mogli żyć bezpiecznie i szczęśliwie.

Małgorzata Iwankiewicz

Wesołych Świąt

Zespół nauczycieli religii, składa najserdeczniejsze życzenia, dla społeczności szkolnej w związku ze Świętami Bożego Narodzenia. Zdrowia,  radości, nadziei, spełnienia marzeń.

Kolejny trening na AWF

Drużyna koszykarzy pod kierunkiem p. trenerki Marioli Brzozowskiej ma kolejny trening za sobą. W dniu 20.12.2023 r. odbył się kolejny trening na obiektach AWF we Wrocławiu. Tym razem mieliśmy przyjemność przeprowadzić trening na innej sali niż poprzednio. Hala wielofunkcyjna jest dostosowana do wielu gier zespołowych. Dzięki współpracy z AWF nasi uczniowie mają dostęp do nowoczesnej hali i metod dydaktycznych w nauce koszykówki. Jeszcze raz dziękujemy p. Markowi Popowczakowi za możliwość współpracy i wszelką pomoc dla naszych uczniów – koszykarzy.

Mecz towarzyski w koszykówkę z ZSB

W dniu 18.12.2023 r. reprezentacja naszych koszykarzy odbyła mecz towarzyski z uczniami Zespołu Szkół Budowlanych we Wrocławiu. Sparing z zaprzyjaźnioną szkołą miał na celu przygotowanie uczniów do ligi w przyszłym roku. Spotkanie zakończyło się wygraną naszych sportowców. Mieliśmy też zaszczyt końcowe minuty zagrać z trenerem drużyny ZSB. Mamy nadzieję, że spotkamy się znowu,  już za rok, rozgrywając mecze ligowe. Opiekunką naszej reprezentacji była p. Mariola Brzozowska.