Sukcesy sportowe Pauliny Malec

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 4E Paulina Malec brała udział  w Spain Open Taekwon-do ITF i IV Pucharze Polski Taekwon-do ITF. W Hiszpanii  zdobyła złoto w walkach light contact do 55 kg i srebro w układach formalnych. Dwa tygodnie później przywiozła ze sobą z Pucharu Polski dwa złote medale i puchary z walk light contact do 55 kg i układów formalnych. Gratulujemy niesamowitych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

III Mikołajkowy Festiwal Talentów Różnych

6 grudnia w Liceum Ogólnokształcącym nr XVII im. A. Osieckiej miała miejsce trzecia już edycja Mikołajkowego Festiwalu Talentów Różnych, w tym roku pod wiele mówiącym hasłem „Z drogi śledzie, talent jedzie”. W czasie kilkugodzinnych prezentacji scenicznych ujawniły się nam talenty muzyczne, wokalne, aktorskie, taneczne i sportowe. Obok wykonywanej na najwyższym poziomie muzyki poważnej zobaczyliśmy spektakularny pojedynek szermierzy, posłuchaliśmy nostalgicznych i energetyzujących piosenek, byliśmy świadkami siły i precyzji ciosu Taekwondo. Obok prezentacji  umiejętności naszych uczniów na scenie, mogliśmy obejrzeć wystawę prac plastycznych i fotografii przygotowanych przez pasjonatów pędzla, ołówka i aparatu fotograficznego. Co roku ujawniają się coraz to nowe talenty uczniów naszego Liceum, dlatego z niecierpliwością oczekujemy każdej kolejnej edycji.

fotogaleria – https://drive.google.com/drive/folders/1m-Jvnn2pVjWPfqG45ncFgjg84phfblMe