Mecz siatkówki LO XVII vs ZSB

W poprzedni piątek został rozegrany mecz towarzyski naszych siatkarek z Zespołem Szkół Budowlanych. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 (nie rozegrano 5 seta). Z początkiem pierwszego seta u naszych zawodniczek był widoczny lekki stres (proste błędy w grze i na zagrywce), ale po kilku minutach gry zawodniczki weszły na odpowiedni poziom gry i wygrały pierwsze rozdanie. W drugim secie nastąpiły zmiany personalne w składzie, co wykorzystały nasze przeciwniczki i ostatecznie go wygrały. Przy wyniku 1:1 w setach, trener zdecydował się na powrót do początkowego ustawienia, co zaowocowało wygraną seta trzeciego z dużą przewagą. Natomiast w secie czwartym lepsze okazały się zawodniczki „Budowlanki”. Nasza młoda kadra siatkarek powoli zgrywa się na boisku i buduje swoją pozycję na tle innych szkół. Jeszcze dużo ciężkich treningów przed nami, ale na przyszłość trener patrzy z uśmiechniętą twarzą, bo najważniejsze są chęci i zaangażowanie, a większe umiejętności przyjdą z czasem.