Ruszył projekt pedagogiczny z wychowania fizycznego

Miło nam poinformować, że ruszył w naszej szkole projekt pedagogiczny, jaki prowadzimy wspólnie z Akademią Wychowania Fizycznego im. Olimpijczyków Polskich we Wrocławiu. Badania ukierunkowane są na realizację celów wychowania fizycznego, czyli dbałości o stan zdrowia, utrzymanie sprawności fizycznej i prawidłowego składu tkankowego ciała. Nasi uczniowie będą korzystać z  profesjonalnych urządzeń jakie wykorzystują liczne kluby Fitness i sportowcy w klubach sportowych oraz lekarze specjaliści.

Tłusty czwartek na AWF-ie

Za nami kolejny trening koszykarzy na AWF-ie. W dniu 8.02.2024 r. odbył się trening naszych szkolnych koszykarzy pod opieką pani Marioli Brzozowskiej i pana Marka Popowczaka. Spalone kalorie na treningu zostały uzupełnione pączkami. Zapraszamy i zachęcamy do aktywnego stylu życia. Jak widać można połączyć niekiedy trening z zaspokojeniem ochoty na słodycze.