Treningi na AWF-ie

Od wielu już lat nasze Liceum, współpracuje z Akademią Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ta współpraca przełożyła się na różne przedsięwzięcia. Wielu naszych absolwentów podjęło się studiowaniu na tej uczelni.  Obecnie w dniu 15.11.2023 r. grupa naszych uczniów z reprezentacji naszej szkoły w  koszykówce  odbyła trening na sali uczelnianej. Trening w warunkach uczelnianych był przeprowadzony przez naszych nauczycieli p. Mariolę Brzozowską i p. Marka Popowczaka (również nauczyciela akademickiego). Przekazane merytoryczne wskazówki oraz rady z pewnością zaowocują naszym uczniom w przyszłości. Dostęp do  profesjonalnej hali oraz sprzętu zwiększyło efektywność treningu. Dzięki pomocy p. dra Popowczaka zajęcia sportowe będą realizowane systematycznie do końca roku szkolnego, zarówno dla drużyny koszykarzy prowadzonych przez p. Mariolę Brzozowską jak i siatkarek prowadzonych przez p. Kamila Dziurę.